Saidi Nursi Stiftung http://www.saidinursi.ch/ RSS tr Tue, 19 Feb 2019 21:51:29 GMT Tue, 19 Feb 2019 21:51:29 GMT http://saidinursi.ch/source/img/logo-.jpg http://saidinursi.ch/ RSS FeedCuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/491-Cuma-Hutbesi.html Kalbin Cilas? Tövbe]]> http://tr.saidinursi.ch/491-Cuma-Hutbesi.html Thu, 14 Feb 2019 22:02:30 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/490-Cuma-Hutbesi.html Sevgi Oca??: Ailelerimiz]]> http://tr.saidinursi.ch/490-Cuma-Hutbesi.html Thu, 7 Feb 2019 22:04:17 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/489-Cuma-Hutbesi.html Allah, adaleti emrediyor]]> http://tr.saidinursi.ch/489-Cuma-Hutbesi.html Fri, 1 Feb 2019 10:30:21 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/488-Cuma-Hutbesi.html Hutbe: ?badet Hayatt?r?]]> http://tr.saidinursi.ch/488-Cuma-Hutbesi.html Fri, 25 Jan 2019 08:38:23 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/487-Cuma-Hutbesi.html Hutbe: ?lim ve ?rfan?m?z Nerede?]]> http://tr.saidinursi.ch/487-Cuma-Hutbesi.html Fri, 18 Jan 2019 00:56:57 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/486-Cuma-Hutbesi.html ?uursuz Amel Verimsizdir]]> http://tr.saidinursi.ch/486-Cuma-Hutbesi.html Thu, 3 Jan 2019 23:35:39 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/485-Cuma-Hutbesi.html Nesillerimizin Kurtulu? Reçetesi: ?nfak]]> http://tr.saidinursi.ch/485-Cuma-Hutbesi.html Fri, 28 Dec 2018 10:46:50 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/484-Cuma-Hutbesi.html G?ybetin Toplumsal Zararlar?]]> http://tr.saidinursi.ch/484-Cuma-Hutbesi.html Fri, 21 Dec 2018 09:20:18 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/483-Cuma-Hutbesi.html Huzur ve Muhabbet Oca??: Aile ]]> http://tr.saidinursi.ch/483-Cuma-Hutbesi.html Fri, 14 Dec 2018 09:36:07 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/482-Cuma-Hutbesi.html Hutbe: Kazan?mlar? Devam Ettirmek]]> http://tr.saidinursi.ch/482-Cuma-Hutbesi.html Fri, 7 Dec 2018 09:53:49 +0000 http://tr.saidinursi.ch/481-Zalimler-ummete-mazlum-Yemeni-hatirlatti.html Avrupa’da uzun y?llar ?slami çal??malarda bulunan ve bu hay?rl? hizmetlerini devam ettiren ?lahiyatç? Yazar Molla Yahya Y?lmaz, Yemen’de ya?anan zulüm ve drama dikkat çekerken, Müslümanlara yönelik i?lenen katliamlar ve ?slam’? anlama-ya?ama biçimiyle ilgili önemli de?erlendirmelerde bulundu.]]> http://tr.saidinursi.ch/481-Zalimler-ummete-mazlum-Yemeni-hatirlatti.html Thu, 6 Dec 2018 10:44:26 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/480-Cuma-Hutbesi.html Hutbe: Birlikten Kuvvet Do?ar]]> http://tr.saidinursi.ch/480-Cuma-Hutbesi.html Fri, 30 Nov 2018 09:22:13 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/479-Cuma-Hutbesi.html Yetim ve Kimsesiz Çocuklar]]> http://tr.saidinursi.ch/479-Cuma-Hutbesi.html Fri, 23 Nov 2018 10:22:32 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/478-Cuma-Hutbesi.html Mevlid Kandili]]> http://tr.saidinursi.ch/478-Cuma-Hutbesi.html Fri, 16 Nov 2018 09:20:05 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/477-Cuma-Hutbesi.html Aram?zdan Biri: Peygamber Efendimiz (s.a.v.)]]> http://tr.saidinursi.ch/477-Cuma-Hutbesi.html Fri, 9 Nov 2018 08:55:17 +0000