Saidi Nursi Stiftung http://www.saidinursi.ch/ RSS tr Mon, 22 Oct 2018 13:53:00 GMT Mon, 22 Oct 2018 13:53:00 GMT http://saidinursi.ch/source/img/logo-.jpg http://saidinursi.ch/ RSS FeedCuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/472-Cuma-Hutbesi.html Dinlenmesi Bile ?badet Olan Kitap: Kur’an]]> http://tr.saidinursi.ch/472-Cuma-Hutbesi.html Fri, 19 Oct 2018 12:07:37 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/471-Cuma-Hutbesi.html Çevre Bilinci]]> http://tr.saidinursi.ch/471-Cuma-Hutbesi.html Fri, 12 Oct 2018 09:30:00 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/470-Cuma-Hutbesi.html Evlili?in Önünü Açmak]]> http://tr.saidinursi.ch/470-Cuma-Hutbesi.html Fri, 5 Oct 2018 11:02:11 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/469-Cuma-Hutbesi.html Hutbe: Modern Dünyada Dindarl?k]]> http://tr.saidinursi.ch/469-Cuma-Hutbesi.html Fri, 28 Sep 2018 08:56:25 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/468-Cuma-Hutbesi.html ?ükür]]> http://tr.saidinursi.ch/468-Cuma-Hutbesi.html Fri, 21 Sep 2018 06:36:52 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/467-Cuma-Hutbesi.html Muharrem Ay? ve A?ure]]> http://tr.saidinursi.ch/467-Cuma-Hutbesi.html Fri, 14 Sep 2018 13:08:27 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/466-Cuma-Hutbesi.html Hicretimiz Nereye?]]> http://tr.saidinursi.ch/466-Cuma-Hutbesi.html Fri, 7 Sep 2018 07:41:25 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/465-Cuma-Hutbesi.html Hutbe: Allah Sevgisi ve Allah’?n Kulu Sevmesi]]> http://tr.saidinursi.ch/465-Cuma-Hutbesi.html Fri, 31 Aug 2018 00:03:01 +0000Cuam Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/464-Cuam-Hutbesi.html Tövbe: Sonsuz Rahmet Kap?s?n?n Anahtar?]]> http://tr.saidinursi.ch/464-Cuam-Hutbesi.html Fri, 24 Aug 2018 09:47:21 +0000Bayram Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/463-Bayram-Hutbesi.html Bayram?n?z Mübarek Olsun ]]> http://tr.saidinursi.ch/463-Bayram-Hutbesi.html Mon, 20 Aug 2018 12:37:34 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/462-Cuma-Hutbesi.html Kurban Allah’a Yakla?makt?r]]> http://tr.saidinursi.ch/462-Cuma-Hutbesi.html Thu, 16 Aug 2018 23:20:27 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/461-Cuma-Hutbesi.html Bereketini Payla?!]]> http://tr.saidinursi.ch/461-Cuma-Hutbesi.html Fri, 10 Aug 2018 09:14:19 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/460-Cuma-Hutbesi.html Kelime-i ?ehadet?]]> http://tr.saidinursi.ch/460-Cuma-Hutbesi.html Fri, 3 Aug 2018 09:18:01 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/459-Cuma-Hutbesi.html Yetimi ve Yoksulu Gözetmek, ?hlasl? Olmak]]> http://tr.saidinursi.ch/459-Cuma-Hutbesi.html Fri, 27 Jul 2018 09:31:38 +0000Cuma Hutbesi http://tr.saidinursi.ch/458-Cuma-Hutbesi.html Anne-Baba Hakk?]]> http://tr.saidinursi.ch/458-Cuma-Hutbesi.html Fri, 20 Jul 2018 08:21:24 +0000